KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14943279
nr 1494 3279
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad, daterad 1932, interiör, 28x22 cm, yttermått inklusive ram: 45x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:36:56
30/9 01:17:57
100 kr
3/10 19:31:56
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist